18 marca 2024

Peregrynacja relikwii św. Wojciecha do parafii

Początek duchowego przygotowania do przypadających w 2025 r. obchodów 100-lecia diecezji.

Pierwszym etapem przygotowania do obchodów setnej rocznicy powstania diecezji jest peregrynacja relikwii św. Wojciecha. – Nasz patron wyruszy w drogę jako pielgrzym. Będzie podróżował od parafii do parafii, by ożywiać wiarę i dzielić się duchem ewangelicznym na nowo. Przypomni, że „wiara bez uczynków jest martwa” i będzie dodawał nam odwagi w codziennym wyznawaniu wiary. W najbliższą środę przybędzie do naszej wspólnoty parafialnej.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z patronem naszej Archidiecezji a także do galerii zdjęć

ks. Proboszcz

Misterium Męki Pańskiej 2024